+421 948 065 776 info@twisk.sk

DIAMANTY DO ŠPERKOV

Úvodná stránka Diamanty do šperkov

Diamanty do šperkov sú cenovo veľmi dobre dostupné drahé kamene. Šperkárske diamanty začínajú na cenách okolo 200 eur a pokračujú smerom nahor. Je teda na každom, aký karát alebo akú kombináciu diamantov bude chcieť do šperku zasadiť. V každom ohľade je nákup diamantu a jeho následné zasadenie do šperku v konečnej cene výrazne výhodnejšie ako kúpa už hotového šperku.

Diamantové šperky na zákazku 

Darovať diamantový šperk je vždy veľká udalosť. Diamantový šperk vďaka výške svojej hodnoty býva spojený s mimoriadnou životnou udalosťou. Asi tou najčastejšou je žiadosť o ruku, alebo pripomienka výročia významnej udalosti či životného jubilea. V každom prípade ide o významný darček a moment.
Ešte väčšiu váhu mu môže dodať realizácia šperku na zákazku.

Ako taká zákazková výroba vyzerá?

Ako prvý by ste mali vedieť približný rozpočet, ktorý chcete do šperku investovať. Potom by ste mali mať predstavu o výslednom vzhľade šperku. Následne sa vyberú vhodné kamene a spočíta sa cena drahého kovu a práce zlatníka. Veľkým mýtom je, že všetko čo je na zákazku je cenovo nedostupné. V prípade diamantových šperkov je to inak.

Ceny na pultoch zlatníctiev sú výrazne vyššie, než ceny šperkov na zákazku. Výhodné ceny diamantového prsteňa a ďalších diamantových šperkov docielite tým, že si kamene kúpite od priameho obchodníka s diamantmi. Vyberiete si konkrétny kameň, alebo viac kameňov, podľa zvoleného návrhu. Diamanty, ktoré dostanete budú zatavené v obale a doplnené certifikátom (rodným listom diamantu), ktorý zaručuje pôvod, počet karátov, farebnosť a brús zvoleného diamantu. Tento diamant potom dáte zlatníkovi, aby ho zasadil do šperku. Sprievodný list si starostlivo uschovajte a priložte ku šperku. Diamanty, ktoré zakúpite v našej spoločnosti majú parametre investičných diamantov, ktoré je samozrejme tiež možné do šperkov zasadiť.

Naši obchodní zástupcovia vám veľmi radi pomôžu so zaistením a výrobou diamantových šperkov
na mieru. Obráťte sa na nás s otázkou, radi poradíme. 

Diamanty do šperkov môžete vyberať na našom e-shope

Rýchly kontakt

Školenie Ako INVESTOVAŤ DO DIAMANTOV

Premýšľate o investícii do diamantov, alebo iných investičných komodít? Než sa rozhodnete, stojí za to získať komplexné informácie o tom, do akého produktu je vhodné investovať v kontexte s cieľovou investičnou čiastkou. Či všetko uložiť do jednej komodity, alebo rozložiť do viacerých typov a vytvoriť si vlastné,
čo najlepšie investičné portfólium. Na prezentácii tiež uvidíte jednotlivé produkty, ich certifikáty a dozviete sa, na čo si pri dať pri nákupe pozor. Prezentácia nie je predajná! Prihlásiť sa môžete pomocou formulára.

Zistiť viac

PREČO INVESTOVAŤ DO DIAMANTOV

Dôvodom prečo investovať do diamantov je predovšetkým ochrana investície pred infláciou. Silní investori potom volia diamanty ako jednu z ciest
pri diverzifikácii svojho majetku a časť z neho investujú do nezničiteľného a spoľahlivého produktu - diamantu. Diamant je stáročiami preverená investícia, dopyt
po diamantoch nikdy neklesá, naopak, v čase kríz sa výrazne zvyšuje.

Zistiť viac